fbpx
 

Ortaokul Öğretmen Veli Görüşme Saatleri

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖZEL ERAL OKULLARI
ÖĞRETMEN-VELİ GÖRÜŞME SAATLERİ
PAZARTESİ
1. Ders (08:30-09:20) ALMANCA
SELİN ARICI
TÜRKÇE
CİHAN DEMİR
2. Ders (09:30-10:10) ALMANCA
SELİN ARICI
FEN BİLİMLERİ
SİDRET ÇİĞDEM GÜL
TÜRKÇE
CİHAN DEMİR
3. Ders (10:20-11:00) FEN BİLİMLERİ
SİDRET ÇİĞDEM GÜL
MATEMATİK
GİZEM SEYYAR
4. Ders (11:10-11:50) SOSYAL
NECİP ÇAĞDAŞ ERDOĞAN
MATEMATİK
GİZEM SEYYAR
5. Ders (12:00-12:40) SOSYAL
NECİP ÇAĞDAŞ ERDOĞAN
Yemek Arası
6. Ders (13:30-14:10)
7. Ders (14:20-15:00)
8. Ders (15:10-15:50) LABORATUVAR
EDA TEKİN
9. Ders (16:00-16:30) LABORATUVAR
EDA TEKİN
SALI
1. Ders (08:30-09:20) BİLİŞİM
UĞUR DEMİR
BEDEN EĞİTİMİ
AHMET ÇAVUŞ KAYA
2. Ders (09:30-10:10) BİLİŞİM
UĞUR DEMİR
BEDEN EĞİTİMİ
AHMET ÇAVUŞ KAYA
3. Ders (10:20-11:00)
4. Ders (11:10-11:50)
5. Ders (12:00-12:40)
Yemek Arası
6. Ders (13:30-14:10) İNGİLİZCE
NACİ ÜRKMEZ
GÖRSEL SANATLAR
FATMA HANDE ÖZBİÇER
İNGİLİZCE
FATMA HİLAL YÖNLÜ
TÜRKÇE
MELİH GÜMÜŞ
7. Ders (14:20-15:00) İNGİLİZCE
NACİ ÜRKMEZ
GÖRSEL SANATLAR
FATMA HANDE ÖZBİÇER
İNGİLİZCE
FATMA HİLAL YÖNLÜ
TÜRKÇE
MELİH GÜMÜŞ
8. Ders (15:10-15:50) İNGİLİZCE
MERVE ÖZSIRKINTI
9. Ders (16:00-16:30) İNGİLİZCE
MERVE ÖZSIRKINTI
ÇARŞAMBA
1. Ders (08:30-09:20) BEDEN EĞİTİMİ
EMİNE ÖZLEM CENGİZ
TÜRKÇE
AHMET TATAR
2. Ders (09:30-10:10) BEDEN EĞİTİMİ
EMİNE ÖZLEM CENGİZ
TÜRKÇE
AHMET TATAR
3. Ders (10:20-11:00) MATEMATİK
PINAR DEMİRTAŞ
4. Ders (11:10-11:50) MATEMATİK
ELİF TATAR
MATEMATİK
PINAR DEMİRTAŞ
5. Ders (12:00-12:40) MATEMATİK
ELİF TATAR
Yemek Arası
6. Ders (13:30-14:10) İNGİLİZCE
SEDA DEMİR
7. Ders (14:20-15:00) İNGİLİZCE
SEDA DEMİR
8. Ders (15:10-15:50) MÜZİK
ESEF YANGÜN
9. Ders (16:00-16:30) MÜZİK
ESEF YANGÜN
PERŞEMBE
1. Ders (08:30-09:20) İNGİLİZCE
ABDULLAH ÖZDEMİR
SOSYAL
EBRU ŞAHİN
2. Ders (09:30-10:10) İNGİLİZCE
ABDULLAH ÖZDEMİR
SOSYAL
EBRU ŞAHİN
3. Ders (10:20-11:00) DİN KÜLTÜRÜ
FATMA YÜKSEL
4. Ders (11:10-11:50) DİN KÜLTÜRÜ
FATMA YÜKSEL
FEN BİLİMLERİ
AYŞE DAĞ
5. Ders (12:00-12:40) FEN BİLİMLERİ
AYŞE DAĞ
Yemek Arası
6. Ders (13:30-14:10)
7. Ders (14:20-15:00)
8. Ders (15:10-15:50)
9. Ders (16:00-16:30)
CUMA
1. Ders (08:30-09:20) MATEMATİK
İMREN GÜZEL
2. Ders (09:30-10:10) MATEMATİK
İMREN GÜZEL
3. Ders (10:20-11:00) İNGİLİZCE
MUHAMMET İBRAHİM ARTUK
4. Ders (11:10-11:50) İNGİLİZCE
MUHAMMET İBRAHİM ARTUK
İNGİLİZCE
DUYGU DEMİRTÜRK
5. Ders (12:00-12:40) İNGİLİZCE
DUYGU DEMİRTÜRK
Yemek Arası
6. Ders (13:30-14:10)
7. Ders (14:20-15:00)
8. Ders (15:10-15:50)
9. Ders (16:00-16:30)