fbpx
 

Lise Yazılı Tarihleri

ERAL ANADOLU LİSESİ SINIFLARA GÖRE 1.DÖNEM 2.YAZILI PROGRAMI
9.SINIF ANADOLU LİSESİ YAZILILARI
DERSİN ADITARİHİSAATİ
ALMANCA2 OCAK PERŞEMBE09:30
TARİH2 OCAK PERŞEMBE13.50
KİMYA3 OCAK CUMA09:30
DİN KÜLTÜRÜ3 OCAK CUMA13:50
MATEMATİK6 OCAK PAZARTESİ09:30
İNGİLİZCE6 OCAK PAZARTESİ13:00
TÜRK DİLİ EDEBİYATI7 OCAK SALI09:30
FİZİK7 OCAK SALI13:50
SEÇMELİ İNGİLİZCE8 OCAK ÇARŞAMBA09:30
SAĞLIK-TRAFİK BİL.8 OCAK ÇARŞAMBA13:50
COĞRAFYA9 OCAK PERŞEMBE09:30
BİYOLOJİ9 OCAK PERŞEMBE13:50
10.SINIF ANADOLU LİSESİ YAZILILARI
DERSİN ADITARİHİSAATİ
TARİH2 OCAK PERŞEMBE09:30
ALMANCA2 OCAK PERŞEMBE13.50
FİZİK3 OCAK CUMA09:30
DİN KÜLTÜRÜ3 OCAK CUMA14:50
MATEMATİK6 OCAK PAZARTESİ09:30
İNGİLİZCE6 OCAK PAZARTESİ14:50
TÜRK DİLİ EDEBİYATI7 OCAK SALI09:30
BİYOLOJİ7 OCAK SALI13:50
SEÇMELİ İNGİLİZCE8 OCAK ÇARŞAMBA09:30
COĞRAFYA8 OCAK ÇARŞAMBA13:50
KİMYA9 OCAK PERŞEMBE09:30
FELSEFE9 OCAK PERŞEMBE13:50
11.SINIF ANADOLU LİSESİ (SAY) YAZILILARI
DERSİN ADITARİHİSAATİ
MATEMATİK2 OCAK PERŞEMBE09:30
FELSEFE2 OCAK PERŞEMBE13:50
İNGİLİZCE3 OCAK CUMA09:30
FİZİK3 OCAK CUMA13.50
TARİH6 OCAK PAZARTESİ09:30
BİYOLOJİ6 OCAK PAZARTESİ13:50
TÜRK DİLİ EDEBİYATI7 OCAK SALI09:30
ALMANCA7 OCAK SALI13:50
DİN KÜLTÜRÜ8 OCAK ÇARŞAMBA09:30
KİMYA8 OCAK ÇARŞAMBA13:50
11.SINIF ANADOLU LİSESİ (EA) YAZILILARI
DERSİN ADITARİHİSAATİ
MATEMATİK2 OCAK PERŞEMBE09:30
FELSEFE2 OCAK PERŞEMBE13:50
İNGİLİZCE3 OCAK CUMA09:30
SEÇMELİ EDEBİYAT3 OCAK CUMA13.50
TARİH6 OCAK PAZARTESİ09:30
COĞRAFYA6 OCAK PAZARTESİ13:50
TÜRK DİLİ EDEBİYATI7 OCAK SALI09:30
ALMANCA7 OCAK SALI13:50
DİN KÜLTÜRÜ8 OCAK ÇARŞAMBA09:30
SEÇMELİ TARİH8 OCAK ÇARŞAMBA13:50
12.SINIF ANADOLU LİSESİ (SAY) YAZILILARI
DERSİN ADITARİHİSAATİ
BİYOLOJİ2 OCAK PERŞEMBE09:30
İNKILAP TARİHİ2 OCAK PERŞEMBE13:50
İNGİLİZCE3 OCAK CUMA09:30
KİMYA3 OCAK CUMA13:50
FİZİK6 OCAK PAZARTESİ09:30
DİN KÜLTÜRÜ6 OCAK PAZARTESİ13:50
ALMANCA7 OCAK SALI09:30
TÜRK DİLİ EDEBİYATI7 OCAK SALI13:50
MATEMATİK8 OCAK ÇARŞAMBA09:30
12.SINIF ANADOLU LİSESİ (EA) YAZILILARI
DERSİN ADITARİHİSAATİ
DEMOKRASİ2 OCAK PERŞEMBE09:30
İNKILAP TARİHİ2 OCAK PERŞEMBE13:50
İNGİLİZCE3 OCAK CUMA09:30
SEÇMELİ EDEBİYAT3 OCAK CUMA13:50
COĞRAFYA6 OCAK PAZARTESİ09:30
DİN KÜLTÜRÜ6 OCAK PAZARTESİ13:50
ALMANCA7 OCAK SALI09:30
TÜRK DİLİ EDEBİYATI7 OCAK SALI13:50
MATEMATİK8 OCAK ÇARŞAMBA09:30
SEÇMELİ TARİH8 OCAK ÇARŞAMBA13:50
ERAL FEN LİSESİ SINIFLARA GÖRE 1.DÖNEM 2.YAZILI PROGRAMI
9.SINIF FEN LİSESİ YAZILILARI
DERSİN ADITARİHİSAATİ
ALMANCA2 OCAK PERŞEMBE09:30
TARİH2 OCAK PERŞEMBE13.50
KİMYA3 OCAK CUMA09:30
DİN KÜLTÜRÜ3 OCAK CUMA13:50
MATEMATİK6 OCAK PAZARTESİ09:30
İNGİLİZCE6 OCAK PAZARTESİ13:00
TÜRK DİLİ EDEBİYATI7 OCAK SALI09:30
FİZİK7 OCAK SALI13:50
BİLGİSAYAR BİLİMİ8 OCAK ÇARŞAMBA09:30
SAĞLIK-TRAFİK BİL.8 OCAK ÇARŞAMBA13:50
COĞRAFYA9 OCAK PERŞEMBE09:30
BİYOLOJİ9 OCAK PERŞEMBE13:50
10.SINIF FEN LİSESİ YAZILILARI
DERSİN ADITARİHİSAATİ
TARİH2 OCAK PERŞEMBE09:30
ALMANCA2 OCAK PERŞEMBE13.50
FİZİK3 OCAK CUMA09:30
DİN KÜLTÜRÜ3 OCAK CUMA14:50
MATEMATİK6 OCAK PAZARTESİ09:30
İNGİLİZCE6 OCAK PAZARTESİ14:50
TÜRK DİLİ EDEBİYATI7 OCAK SALI09:30
BİYOLOJİ7 OCAK SALI13:50
BİLGİSAYAR BİLİMİ8 OCAK ÇARŞAMBA09:30
COĞRAFYA8 OCAK ÇARŞAMBA13:50
KİMYA9 OCAK PERŞEMBE09:30
FELSEFE9 OCAK PERŞEMBE13:50
11.SINIF FEN LİSESİ YAZILILARI
DERSİN ADITARİHİSAATİ
MATEMATİK2 OCAK PERŞEMBE09:30
FELSEFE2 OCAK PERŞEMBE13:50
İNGİLİZCE3 OCAK CUMA09:30
FİZİK3 OCAK CUMA13.50
TARİH6 OCAK PAZARTESİ09:30
BİYOLOJİ6 OCAK PAZARTESİ13:50
TÜRK DİLİ EDEBİYATI7 OCAK SALI09:30
ALMANCA7 OCAK SALI13:50
DİN KÜLTÜRÜ8 OCAK ÇARŞAMBA09:30
KİMYA8 OCAK ÇARŞAMBA13:50
12.SINIF FEN LİSESİ YAZILILARI
DERSİN ADITARİHİSAATİ
BİYOLOJİ2 OCAK PERŞEMBE09:30
İNKILAP TARİHİ2 OCAK PERŞEMBE13:50
İNGİLİZCE3 OCAK CUMA09:30
KİMYA3 OCAK CUMA13:50
FİZİK6 OCAK PAZARTESİ09:30
DİN KÜLTÜRÜ6 OCAK PAZARTESİ13:50
ALMANCA7 OCAK SALI09:30
TÜRK DİLİ EDEBİYATI7 OCAK SALI13:50
MATEMATİK8 OCAK ÇARŞAMBA09:30