fbpx
 

Karboğazı gezisi

Karboğazı gezisi

Everest Dağcılık ve Doğa Sporları Organizasyonu ile birlikte düzenlediğimiz Karboğazı Gezisi eğlenceli anlara sahne oldu. Öğrenci ve öğretmenlerimizin büyük ilgi gösterdiği geziye katılanlar; karın, doğanın ve birlikte olmanın tadını çıkardı.

İp çekme, çuval yarışı ve geleneksel yöntemlerle kayma yarışlarının düzenlendiği etkinlikte, mangalda yapılan sucuklar güne lezzet kattı.

Saatlerce süren aktivitede, eğlence dinmek bilmedi. Geziye katılan öğrenciler, “Okulumuzun böyle aktiviteler gerçekleştirmesi bizleri çok mutlu ediyor. Bu vesileyle Karboğazı’nın bu eşsiz güzelliğini bir kez daha görmüş olduk. Öğretmenlerimize ve okul yöneticilerimize bu güzel gezi için teşekkür ederiz”
Eral Okulları yetkilileri ise, “Bizim için eğitim kadar, öğrencilerimizi eğitime hazırlamak da önemli. Eğitime hazırlığın yolu ise motivasyondan geçiyor. Öğrencilerimizi ders ve sınav stresinden uzaklaştırıp, motivasyonlarını arttırmak için yıl içerisinde sürekli bu tarz aktiviteler gerçekleştiriyoruz. Karboğazı Kar Etkinliğimiz de oldukça eğlenceli geçti. Bu gezi sonrasında öğrencilerimiz yüksek motivasyonla derslerine devam edecektir.” diye konuştu.444 3 725