fbpx
 

Gülen Gözler Mutluluk Kaynağımız Oldu

Gülen Gözler Mutluluk Kaynağımız Oldu

İstikbalimiz olan Ülkemiz çocuklarının yüzünü kısa süreliğine de olsa güldürebilmek bizleri son derecek mutlu etti.

ERAL olarak bizlere ihtiyacı olan köylülerimizi unutmadık. Yumurtalık’ta belirlediğimiz dokuz köy ilkokuluna giderek, giyecek, kırtasiye ve oyunca gibi temel çocuk ihtiyaçlarını kapsayan yardımlar gerçekleştirerek, minik yüzlerde bir nebze de olsa mutluluk olabilmeyi amaçladık. Savaş bulutlarının üzerimizde dolaştığı ve en fazla çocukların zarar gördüğü günlerde yardıma ihtiyacı olan temiz, masum Türkiye vatandaşlarının çocuklarının yüzünü kısa süreliğine de olsa güldürebilmek bizleri son derecek mutlu etti.

Okul içinde yöneticilerimizin yardımıyla yapılan bu kampanyada asıl amacımız saf ve temiz duygulara sahip çocuklara okulun bilim yuvası olduğu kadar aile şefkatinde oyuncak da dağıtabilen bir yer olduğunu göstermek ve çocukların okulu daha fazla sevmelerini sağlamaktı.

“İstikbalimiz bu çocuklar” felsefesi ile hareket edip onları hayata bağlamak adına vereceğimiz her şeyin, teröre ve cehalete vurulacak bir darbe olduğu düşüncesindeyiz. Bu kampanya hiçbir reklam amacı ve siyasi propaganda içermeyip, tamamıyla insani duygularla hazırlanmıştır. Öğrencilerimizde oluşacak yardım bilinciyle pekişecek kampanya sonunda “Gülen gözler” görmek en büyük hedefimizdi.

gulen-gozler-mutluluk-kaynagimiz-oldu2444 3 725