fbpx
 

2019-2020 Yerleştirme Sonuçları

2019-2020 Yerleştirme Sonuçları

 

SIRA ÖĞRENCİ ADI SOYADI KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE-BÖLÜM
1 BERİL BİLGİ KOÇ ÜNİ. – PSİKOLOJİ
2 AYKUT YAŞAR ALTUNTOP KOÇ ÜNİ. – ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
3 UFUK ÖZDEMİR İTÜ – ENDÜSTRİ MÜH.
4 ALP TORUN ODTÜ – MAKİNE MÜH.
5 DOĞACAN ŞAHİN SABANCI ÜNİ. – SANAT VE SOS. BİL. FAKÜLTESİ
6 LEYLA AKKUŞ ANKARA ÜNİ. – TIP
7 HALİT BURAK KAYA GAZİ ÜNİ. – TIP
8 SENA AYDAR GAZİ ÜNİ. – TIP
9 EFE KALELİOĞLU ÇUKUROVA ÜNİ. – TIP
10 ŞEVVAL TÜRKAN TÜKMENOĞLU DÜZCE ÜNİ. – TIP
11 ARDA ÖZCAN MEDİPOL ÜNİ.- DİŞ (BURSLU)
12 SUDENAZ SENA KUNDAKÇI HOCA AHMET YESEVİ ÜNİ. – DİŞ HEKİMLİĞİ
13 ASLI KOCA MERSİN ÜNİ. – ECZACILIK
14 ÖZLEM DİRİL YENİ YÜZYIL ÜNİ. – ECZACILIK
15 KAAN ŞENKULE İSTANBUL  ÜNİ. – HUKUK
16 TALHA BARMAN SELÇUK ÜNİ.- HUKUK
17 FEHMİ ERKOÇ SELÇUK ÜNİ – HUKUK
18 EDA MÜFTÜOĞLU YALOVA ÜNİ.- HUKUK
19 MEHMED AKİF KESKİN TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİ.- HUKUK
20 ERİNÇ MEMUR ÇAĞ ÜNİ. –  HUKUK % 100 BURSLU
21 ASLIHAN ULUÇAY ÇAĞ ÜNİ. –  HUKUK % 100 BURSLU
22 ÖZGÜN CEM TAKMAZ ÇAĞ ÜNİ.- HUKUK %50
23 İREM AYKAN FİNAL ÜNİ. – %50 HUKUK
24 TURANCAN ÇELİKAY ÇAĞ ÜNİ.- PSİKOLOJİ %50
25 İREM  ÖZKAN ÇAĞ ÜNİ. – PSİKOLOJİ (Ücretli)
26 FATMA EFSA KOCABUĞA KAPADOKYA ÜNİ. PSİKOLOJİ %50
27 CAN ERGİN NİĞDE ÜNİ. – PDR
28 DOĞAÇ BERRAK YEDİTEPE ÜNİ. – GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI
29 ECE YEŞİL ANADOLU ÜNİ.- GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI
30 UMUT BOSTAN KTÜ – MAKİNE MÜH.
31 UMUT FİKİR GAZİANTEP ÜNİ – MAKİNE MÜH.
32 YARKIN ŞIKBİLGE ÇUKUROVA ÜNİ – MAKİNE MÜH. (İNG)
33 SOYDAN ÇAĞATAY TAŞ ÇUKUROVA ÜNİ – MAKİNE MÜH. (İNG)
34 DAMLA KONUKSEVER ÇUKUROVA ÜNİ – MAKİNE MÜH.
35 MEHMET BATUHAN ÇINAR SAKARYA ÜNİ – MAKİNE MÜH.
36 MEHMET SAÇIKARALI SELÇUK ÜNİ.- MAKİNE MÜH.
37 BERDAN BORAN TEMEL ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİ.- MAKİNE MÜH.
38 RIZA BORAN OR ADANA ALPARSLAN TÜRKEŞ BİLİM VE TEKN. ÜNİ. MAKİNE MÜH. (İNG)
39 ATA ERAY BİRBİRİ ADANA ALPARSLAN TÜRKEŞ BİLİM VE TEKN. ÜNİ – ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. (İNG)
40 BATUHAN SALİH GÖÇER HASAN KALYONCU ÜNİ – ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
41 ULAŞ CAN ÖZDENİZ BALIKESİR BANDIRMA ÜNİ – ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (İNG)
42 ALPEREN EKİCİ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ.- BİLGİSAYAR MÜH. (İÖ)
43 İPEK ÇIDIK İSKENDERUN TEKNİK ÜNİ – BİLGİSAYAR MÜH.
44 ERDİNÇ DALYAN MERSİN TOROS ÜNİ.- YAZILIM MÜH. %50
45 MUSTAFA DEMİRAYAK MERSİN ÜNİ.- KİMYA MÜH.
46 HARUN GİRAY KUŞ ÇUKUROVA ÜNİ. – BİYOMEDİKAL MÜH.
47 EMİR KURTULUŞ KUVVETLİ ÇUKUROVA ÜNİ – GIDA MÜH
48 BERİL ŞİMŞEK ÇUKUROVA ÜNİ – GIDA MÜH.
49 FATMA GÜL YILDIRIM ÇUKUROVA ÜNİ – TEKSTİL MÜH.
50 REŞİT BUĞRA AYERDEM ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİ – TEKNİK MALZEME MÜH.
51 SEVİM ORUÇ ERCİYES ÜNİ- ENDÜSTRİYEL TASARIM MÜH.
52 ALİ EREN ÇİÇEK İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA – DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜH.
53 OZAN EMRE ÇAY İSKENDERUN TEKNİK UNİ – DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜH.
54 BARLAS OLGUN  HARP OKULU
55 HAVVA NUR KESTELLİ MERSİN ÜNİ. – MİMARLIK
56 YAĞMUR EYLÜL  HÖRÜS GELİŞİM ÜNİ. – BESLENME VE DİYETETİK %50
57 BÜŞRA  KİPRİ ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİ.- BESLENME VE DİYETETİK %100
58 ZEYNEP BOYACI ANTALYA BİLİM ÜNİ.- FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON %100
59 NURSELİN GÜLER İZMİR DEMOKRASİ ÜNİ. – HEMŞİRELİK
60 YAREN DAMLA DÖNMEZ DOĞU AKDENİZ ÜNİ.- HEMŞİRELİK
61 AYŞE DOĞAN OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİ.- HEMŞİRELİK
62 AYŞENUR POLAT MERSİN ÜNİ.- EBELİK
63 AÇELYA MEZRELİ ÇUKUROVA ÜNİ. (CEYHAN) – VETERİNERLİK
64 ÖZGE CEYHAN ERZURUM TEKNİK ÜNİ. – MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
65 AHMET CAN KUYUCU ODTÜ-TARİH
66 EREN ARSLANER ANKARA ÜNİ. – MATEMATİK
67 DOĞA ÖZBİNGÜL GAZİANTEP ÜNİ. – KİMYA
68 ARDA CAN ŞEKER YEDİTEPE ÜNİ. – SİYASET BİL. VE ULUS. İLİŞKİLER (İNG-BURSLU)
69 BERRE İREM AKSEL YEDİTEPE ÜNİ.- İÇ MİMARLIK %75
70 AYŞENUR MERCANLI BEYKOZ ÜNİ.- İÇ MİMARLIK %75
71 İREM BENGİSU KAÇAR ÇUKUROVA ÜNİ-SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNG)
72 SERAY KIZILAY AKDENİZ ÜNİ – ULUSLARARASI İLİŞKİLER
73 BERFİN ÖZSAYIN KIBRIS ODTÜ- ULUSLARARASI İLİŞKİLER %50
74 SARP SATICI ANADOLU ÜNİ.- ULUSLARARASI İLİŞKİLER (AÖF)
75 GİZEM BUBEREN AKDENİZ ÜNİ – SOSYOLOJİ
76 UTKU ÖZTÜRK SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ – SOSYOLOJİ
77 PINAR TOKLAR KIRKLARELİ ÜNİ. – SOSYOLOJİ
78 BUSE SARI İZMİR DEMOKRASİ ÜNİ. -YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
79 HARUN METEHAN ERAVCI KADİR HAS ÜNİ.- YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ %50
80 BERKAY BALIKÇI ALPARSLAN TÜRKEŞ ÜNİ.- YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
81 EGE DOĞANTİMUR ADNAN MENDERES ÜNİ.- YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
82 ALPBERK BÜYÜKNİSAN MEHMET AKİF ERSOY UNİ – BİLİŞİM SİSTEMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ
83 EVREN ALMAZOĞLU DOĞU AKDENİZ ÜNİ.- BİLİŞİM SİSEMLERİ VE TEKNOLOJİSİ %75
84 ÇAĞDAŞ ÖZCAN NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİ.- KAMU YÖNETİMİ
85 ALTAY MİSDİK BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİ,-SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
86 BUĞRA AKKUŞ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ – İŞLETME
87 BUSE ŞİMŞİR ÇUKUROVA ÜNİ. -MALİYE
88 ECE ÖZÇELİK ÇUKUROVA ÜNİ. – EKONOMETRİ
89 DOĞA MANAP ALPARSLAN TÜRKEŞ ÜNİ.- İŞLETME (İNG)
90 EMİR UÇURUM ALPARSLAN TÜRKEŞ ÜNİ.- İŞLETME
91 ARDA BAZ ADANA BİLİM TEKNOLOJİ ÜNİ. – ULUSLARARASI TİC. ve FİNANSMAN
92 HAZAL BÜYÜKAKAR MEDİPOL ÜNİ.- BANKACILIK VE SİGORTACILIK %50
93 YAĞMUR ALEVŞİMŞEK MERSİN ÜNİ.-BÜRO YÖNETİMİ
94 NEDA GÜRSOY ÇAĞ ÜNİ – ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK (İNG)
95 UMUT KARABULUT ÇAĞ ÜNİ. – SİGORTACILIK (%100 BURS)
96 KASIM BOZKURT ÇAĞ ÜNİ. – DIŞ TİCARET %50 BURSLU
97 ERTUĞRUL EMRE AKYOL EGE ÜNİ. –  ZİRAAT FAKÜLTESİ
98 DURU YALÇIN AKDENİZ ÜNİ. – ZİRAAT FAKÜLTESİ
99 SEMA ADIBELLİ ÇUKUROVA UNİ – ÇOCUK GELİŞİMİ
100 HELİN DEMİR KIRKLARELİ ÜNİ.- ÇOCUK GELİŞİMİ
101 BARIŞ BALKIŞ MERSİN ÜNİ – ELEKTRONİK VE HABERLEŞME TEKNOLOJİSİ
102 HALİS BURAK ALANYALIOĞLU ARKIN YARATICI SANATLAR VE TASARIM ÜNİ. – ENDÜSTRİYEL TASARIM
103 ÖZGEN ÖZGÜMÜŞ ANADOLU UNİ – SPOR YÖNETİCİLİĞİ
104 MUZAFFER DOĞAN İSKENDERUN TEKNİK UNİ – TURİZM REHBERLİĞİ
105 MEHMET EVRE BAŞKENT ÜNİ.- ANESTEZİ %50
106 YİĞİT YALÇIN ÇUKUROVA ÜNİ – ZİRAAT FAKÜLTESİ
107 YİĞİT EREN OĞURER ÇUKUROVA ÜNİ – OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ
108 HASAN DEMİR ÇUKUROVA ÜNİ – MAKİNE BÖLÜMÜ
109 İSMET BAKIMLI ÇUKUROVA ÜNİ – MAKİNE BÖLÜMÜ
110 TAYLAN SARITÜRK ÇAĞ ÜNİ.- ADALET



444 3 725