Bizimle Kazananlar

Bizimle Kazananlar

HANDE YÜMLÜ ÇAPA TIP
YAREN FATMA YILMAZ ÇAPA TIP
GAZİHAN KETENCİ ÇAPA TIP
BUĞRA YENİGÜN GAZİ ÜNV. TIP
MUSTAFA DALKIRAN EGE ÜNV. TIP
EZGİ AVŞAROĞLU BAHÇEŞEHİR ÜNV. TIP
MERT ASICI Ç.Ü. TIP
BATUHAN AKDENİZ Ç.Ü. TIP
MUSTAFA BİRAZ Ç.Ü. TIP
UMUR GÜLBAĞLAR Ç.Ü. TIP
CEMİLE ERGİN MERSİN ÜNV. TIP
FEYZA NUR UĞUR MERSİN ÜNV. TIP
EZGİ BERÇEM MERSİN ÜNV. TIP
SEVİM KURT M.KEMAL ÜNV. TIP
M.EMİN ALDATMAZ M.KEMAL ÜNV. TIP
FULAY KANTAR ZİRVE ÜNV. TIP
EZGİ DOĞAN M.KEMAL ÜNV. TIP
ALPER AYHAN M.KEMAL ÜNV. TIP
GİZEM ÜNAL FIRAT ÜNV. TIP
EZGİ ARICI TEKİRDAĞ ÜNV. TIP
SERA ÇELİK YEDİTEPE ÜNV. TIP
DEMET TEMEL FATİH ÜNV. TIP
DAMLA İREM KÜTÜK Ç.Ü. DİŞ
YILDIZ DİLAN YUMAK ANKARA ÜNV. DİŞ
ÇAĞATAY BULAT Ç.Ü. DİŞ
İREM ÖKTEN İZMİR ŞİFA ÜNV. DİŞ
AYŞENUR KÖYLÜ YAKINDOĞU ÜNV. DİŞ
AYŞEGÜL AKTAŞ ANKARA ÜNV. HUKUK
RIFAT PAYALI ANKARA ÜNV. HUKUK
İPEK KİSER ANKARA ÜNV. HUKUK
ASENA KESKİN İSTANBUL ÜNV. HUKUK
BESTE ŞİMAL FİDAN İSTANBUL ÜNV. HUKUK
İREM DENİZ YILDIZ MARMARA ÜNV. HUKUK
BİLGENAZ ERBAŞLI GAZİ ÜNV. HUKUK
EZGİ BEKMEZCİ ANADOLÜ ÜNV. HUKUK
NEHİR GİDER Ç.Ü. HUKUK
TUĞBA HİDAYET GÜNER ÇUKUROVA ÜNV. HUKUK
GAYE ACEMOĞLU Ç.Ü. HUKUK
ÖZLEM KIZILDERE MEDİPOL ÜNV. HUKUK
TUĞÇE KAYA KIRIKKALE ÜNV. HUKUK
VECİHE VURAN ÇAĞ ÜNV. HUKUK
MELİSA USKANER ÇAĞ ÜNV. HUKUK
İREM NUR ERTEN ÇAĞ ÜNV. HUKUK
FEVZİ AYDIN ÇAĞ ÜNV. HUKUK
SERPİL TÖR ÇAĞ ÜNV. HUKUK
BERK BOĞA ÇAĞ ÜNV. HUKUK
ÖYKÜ EKİN OKTAY ÇAĞ ÜNV. HUKUK
DİLAN ÖZTÜRK YAKINDOĞU ÜNV. HUKUK
ALİ ÜNAL YAKINDOĞU ÜNV. HUKUK
İREM YEREL EGE ÜNV. ECZACILIK
ALARA BAŞAR İNÖNÜ ÜNV. ECZACILIK
İREM BAĞDATI ODTÜ END. MÜH.
ÖZCAN BALLIKAYA ODTÜ END. MÜH.
İREM ERGÜNEŞ BİLGİ ÜNV. END. MÜH.
BÜŞRA MAT BİLİM VE TEK. ÜNV. END. MÜH.
CEREN KÜÇÜK İST. AYDIN ÜNV. END. MÜH.
AYŞENUR AYHAN HACETTEPE ÜNV. MOL. BİY.
MELİKE SARAÇGİL YİLDİZ TEK.ÜNV.  MİMARLIK
BEGÜM ATLI İST. KÜLTÜR ÜNV.  MİMARLIK
BESTE ACEVİT HACETTEPE ÜNV. PSİKOLOJİ
NESLİHAN KOÇAK BAHÇEŞEHİR ÜNV. PSİKOLOJİ
DENİZ POLAT ANKARA ÜNV. PSİKOLOJİ
CANSU İŞBİLİR ÇAĞ ÜNV. PSİKOLOJİ
MELİSA ORAL ÇAĞ ÜNV. PSİKOLOJİ
AYTEN AYDINBEYİ İST. AYDIN ÜNV. ODYOLOJİ
FURKAN AKSOY BİL. VE TEK. ÜNV. İNŞAAT MÜH.
UYGAR ÇALIK İZMİR EKO.  ÜNV. İNŞAAT MÜH.
SELEN KÜÇÜK Ç.Ü. OTOMOTİV MÜH.
İSA BAL Ç.Ü. ELEK.ELEKTR. MÜH.
MEHMET CÜCÜK İNÖNÜ ÜNV. ELEK.ELEKTR. MÜH.
E.KÜBRA ALÇAM SİVAS ÜNV. MEKATR. MÜH.
MUSTAFA GÜLTEKİN ULUS. ANT. ÜNV. BİLG. MÜH.
BEYTULLAH GÜRSOY İST. AYDIN ÜNV. YAZ. MÜH.
DESTİNA KARABUDAK Ç.Ü. GIDA MÜH.
CANSU YEŞİLLİ ÖZYEĞİN ÜNV. İÇ MİMARLIK
EREN KARACA THK. ÜNV. UÇAK MÜH.
HANDE UÇAR Ç.Ü. END. MÜH.
İLYAS ŞENGÜL ÖZYEĞİN ÜNV. END. MÜH.
EMİR TOKLUCUOĞLU Ç.Ü. MAKİNA MÜH.
DİDEM KÖSE ACIBADEM ÜNV. HEMŞİRELİK